Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyCennik tłumaczeń

Ceny tłumaczeń ustalamy zwykle indywidualnie w zależności od długości tekstu, rodzaju, specjalizacji, tematyki, przeznaczenia oraz wymagań klienta. Dokładamy też wszelkich starań, by przy doskonałej jakości zapewnić jak najniższe ceny. Konkurencja na rynku jest duża, więc dbamy o to, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Cennik na naszej stronie jest orientacyjny. Zakłada 1125 znaków na 1 stronie. Minimalny koszt tłumaczenia zaczyna się od ceny 1 strony. Jeżeli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia konkretnego tekstu, wyślij nam go, a my bezpłatnie wycenimy naszą pracę. Odpowiedź otrzymasz już w ciągu godziny.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia w trybie ekspresowym. Rozpoczynamy je jeszcze tego samego dnia. Możemy przełożyć nawet ponad 5 stron dziennie.

Za dodatkowy egzemplarz tłumaczenia przysięgłego naliczamy 25% stawki. Uwierzytelnienie to dodatkowych 50%.

Biuro tłumaczeń Warszawa cennik

Warszawa jest miastem, w którym bez problemu znajdziesz tłumacza każdego rodzaju tekstu. Ważne jest jednak jego doświadczenie w tłumaczeniu różnego rodzaju pism. Nasze biuro cieszy się ogromnym uznaniem i zaufaniem wielu osób, które korzystają z naszych usług regularnie.

Cennik tłumaczeń na naszej stronie podzieliliśmy na tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz specjalistyczne i techniczne.

Tłumaczenia ogólne dotyczą tekstów najprostszych, na poziomie wykształcenia średniego ogólnego, czyli książek, listów i prostych instrukcji obsługi. O tłumaczeniach specjalistycznych mówimy, gdy dany tekst zawiera fachową terminologię z konkretnego obszaru wiedzy. Tłumaczenia przysięgłe to wszelkiego rodzaju dokumenty i pisma urzędowe.

Cennik tłumaczeń, który dla Ciebie przygotowaliśmy, podzieliliśmy również na tłumaczenie z języka polskiego na obcy oraz z obcego na polski.

Cena uzależniona jest również od rodzaju języka obcego – inne kwoty obejmują tłumaczenia języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, inaczej jest też w przypadku pozostałych języków europejskich. Inną cenę proponujemy także za język grecki, fiński, albański, łotewski, słoweński oraz za języki pozaeuropejskie.

Skontaktuj się z nami w sprawie tekstu, który chcesz przetłumaczyć. Wycenę otrzymasz całkowicie za darmo. Gwarantujemy szybką odpowiedź, cenę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz najwyższą jakość zrealizowanego zlecenia.

Sprawdź naszą ofertę!