Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny

Tłumaczenia przysięgłe - cennik

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia zwykłego, przysięgłego, czy specjalistycznego, do każdego z nich przykładamy się z należytą starannością. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z oferowanych usług.

Na naszej stronie znajdziesz cennik między innymi tłumaczenia przysięgłego. Podane wartości są zwykle orientacyjne. Wykonujemy indywidualną wycenę uzależnioną od wielu czynników, w tym od rodzaju tekstu, długości, terminu wykonania przekładu, języka obcego i Twoich wymagań. Musimy wiedzieć, do czego będziesz wykorzystywać tekst i czy musi on mieć jakąś szczególną formę. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy tłumaczenia z języków takich jak: albański, fiński, grecki, słoweński, litewski, a także innych, spoza krajów Europy. Ceny przekładów rozpoczynają się od 1 pełnej strony, czyli 1125 znaków ze spacjami. Jest to minimalna opłata za naszą usługę.

W przypadku tłumaczenia przysięgłego, za dodatkowy egzemplarz doliczamy 25% stawki. Uwierzytelnienie tekstu to natomiast 50% wartości tłumaczenia. W sytuacji, gdy zależy Ci na czasie, podejmujemy się również zleceń ekspresowych.

Tłumacz przysięgły cena

Tłumacz przysięgły jest osobą posiadającą specjalne uprawnienia, dzięki którym może oficjalnie przekładać ważne dokumenty, pisma urzędowe, akty urodzenia, ślubu, zgonu, testamenty i inne akty notarialne, świadectwa np. pracy zza granicy, akty własności, faktury itp. Każdy tego typu dokument wymaga opatrzenia go specjalną pieczęcią, która poza danymi tłumacza zawiera informacje dotyczące jego pozycji na liście tłumaczy przysięgłych. Przekład musi również zawierać adnotację odnośnie tego, czy tłumaczenie zostało wykonane na podstawie oryginału dokumentu, czy też jego odpisu. W przypadku tego drugiego, wymagane są dane osoby, która go uwierzytelniła.

Cena tłumaczenia przysięgłego może być wyższa od zwykłego z uwagi na szczególne kompetencje, jakie musi posiadać tłumacz. Należy mieć na uwadze, że ponosi on pełną odpowiedzialność za realizację takiego zlecenia i odpowiada za wszystkie nieprawidłowości pisma. 

Jeśli szukasz rzetelnego tłumacza przysięgłego, skontaktuj się z nami!

 

 

Cena tłumaczenia przysięgłego na język polski

 

Cena tłumaczenia przysięgłego na język obcy

 
tryb normalny ekspresowy   normalny ekspresowy  
Cena za tłumaczenia przysięgłe angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego 40,00 zł 80,00 zł   42,00zł 82,00zł  
Cena za tłumaczenia przysięgłe innych języków europejskich 58,00 zł 65,00 zł   skontaktuj się skontaktuj się  
Cena za tłumaczenia przysięgłe albańskiego, greckiego, fińskiego, łotewskiego, słoweńskiego skontaktuj się skontaktuj się   skontaktuj się skontaktuj się  
Cena za tłumaczenia przysięgłe języków pozaeuropejskich 110,00zł 120,00zł   skontaktuj się skontaktuj się