Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny

Tłumaczenia pisemne - Cennik

Tłumaczenia zwykłe dotyczą wszystkich tych teksów, które nie wymagają oficjalnego poświadczenia tłumacza przysięgłego. Jego stempla i danych, ani też specjalistycznego języka. Tłumaczenia każdego rodzaju wykonane są równie dokładnie i rzetelnie. Tłumaczenie zwykłe wcale nie oznacza gorszej jakości. Jedynie wymaga znajomości fachowego słownictwa ani uwierzytelnienia ze strony kompetentnego tłumacza przysięgłego. Nasz cennik tłumaczeń pisemnych podzieliliśmy ze względu na rodzaj tłumaczenia, a także język oryginału i język przekładu.

Do kategorii tłumaczeń zwykłych zaliczamy różnego rodzaju literaturę, książki, artykuły prasowe, strony internetowe, katalogi, opisy produktów, maile, korespondencję firmową, raporty, biznesplany, instrukcje obsługi sprzętów. Teksty do tłumaczenia zwykłego są tymi, które nie muszą mieć charakteru oficjalnego lub potrzebujesz ich wyłącznie na tzw. własny użytek.

Ceny tłumaczeń pisemnych

Zapoznaj się z zamieszczoną na naszej stronie tabelą cen. Podkreślamy jednak, że są one orientacyjne. Szczegółowej wyceny dokonujemy indywidualnie, w zależności od konkretnego tekstu, jego długości, treści, języka, terminu realizacji zlecenia, a także Twoich oczekiwań. Oferujemy ekspresowy tryb wykonania pracy, który gwarantuje rozpoczęcie pracy nad zadaniem jeszcze tego samego dnia, a także tłumaczenie w tempie ponad 5 stron dziennie. Tryb normalny zakłada tłumaczenie do 5 stron dziennie. Prześlij nam tekst do wyceny – odpowiemy w ciągu godziny.

 

 

Cena tłumaczenia pisemnego na język polski

 

Cena tłumaczenia pisemnego na język obcy

 
tryb normalny ekspresowy   normalny ekspresowy  
Cena za tłumaczenia pisemne angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego 40,00 zł 80,00 zł   42,00zł 82,00zł  
Cena za tłumaczenia pisemne innych języków europejskich 58,00 zł 65,00 zł   skontaktuj się skontaktuj się  
Cena za tłumaczenia pisemne albańskiego, greckiego, fińskiego, łotewskiego, słoweńskiego skontaktuj się skontaktuj się   skontaktuj się skontaktuj się  
Cena za tłumaczenia języków pozaeuropejskich 110,00zł 120,00zł   skontaktuj się skontaktuj się  
             

 

Zapewniamy wysoką jakość naszych przekładów. Nad każdym pracujemy z równą starannością, by w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. Dbamy również o terminowość i pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie, niezależnie od tego, czego będzie dotyczył Twój tekst.

Wykonujemy tłumaczenia na polski z angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, holenderskiego, innych krajów europejskich, a także spoza Europy.

Skontaktuj się z nami, by ustalić koszt tłumaczenia Twojego tekstu.