Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny

Profesjonalne Biuro tłumaczeń - przekłady w ponad 40 językach!

Nasze biuro tłumaczeń to miejsce, w którym dokonujemy przekładów w ponad 40 różnych językach. Prosta, bezproblemowa obsługa, pełne bezpieczeństwo, najwyższa jakość, terminowość i elastyczność działań - oto cechy, przy pomocy których najlepiej opisać można świadczone przez nas usługi.

Celem działań prowadzonych przez nasze biuro tłumaczeń jest wykonanie dla klienta takich przekładów, które będą możliwie najlepiej odpowiadać jego wymaganiom. Dzięki współpracy z wieloma tłumaczami, jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście do każdego zlecenia, pełen profesjonalizm i terminowość wykonywanych zleceń. Bez względu na to, czy mowa o tłumaczeniu przysięgłym, specjalistycznym czy zwykłym – do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Wszystko w trosce o pełne zadowolenie naszych klientów.

Centrum Tłumaczeń to zespół tłumaczy-specjalistów

Tłumacze współpracujący z naszym biurem, poza doskonałą znajomością języków obcych, posiadają szeroką wiedzę na tematy branżowe. Nasi specjaliści znają się na dziedzinach takich jak finanse, informatyka, reklama, prawo i wiele innych. Dzięki temu możemy zaoferować przekłady z zachowaniem specjalistycznego słownictwa i wyrażeń w ponad 40 językach obcych. W naszym biurze wykonają Państwo tłumaczenia na język angielski, francuski, niemiecki, ale również japoński, rosyjski, fiński, węgierski, chiński i wiele innych.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, jednak przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Działamy na łączach internetowych – teksty przesyłane są do nas drogą mailową, tłumaczone i odsyłane w dokładnie taki sam sposób. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, szybkość obsługi i minimum formalności. Wyjątkiem są dokumenty przysięgłe, które należy odebrać osobiście w naszym punkcie.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!