Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny

Dlaczego my

Wybierając dostawcę usług tłumaczeniowych, warto zastanowić się, czego właściwie wymagamy i jakimi kryteriami kierujemy się przede wszystkim. Współpraca w zakresie tłumaczeń wiąże się z zaufaniem, jakim firmy obdarzają biura tłumaczeń

Brak formalności.

Zamówienie tłumaczenia tekstu odbywa się w sposób sprawny i prosty. Oferujemy nieskomplikowane procedury związane z naszymi usługami.  Wystarczy tylko wysłać tekst i czekać na dostarczenie tłumaczenia w wyznaczonym wcześniej terminie.  Dodatkowym atutem jest załatwianie wszystkiego on- line.

Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia wykonane przez Centrum Tłumaczeń były najwyższej jakości. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w sposób profesjonalny sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Terminowość

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego zawsze dotrzymujemy terminów realizacji wszystkich tłumaczeń.

Elastyczność

Do każdego tłumaczenia podchodzić indywidualnie. Staramy się zawsze poznać potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni również w podejściu do naszych współpracowników.

Nowoczesne rozwiązania

Korzystamy ze światowych rozwiązań dedykowanych dla profesjonalnych biur tłumaczeń. Nie boimy się inwestować w wysokiej jakości sprzęt oraz w profesjonalne oprogramowanie takie jak np. SDL Trados 2007 Professional uznane za najlepszy program CAT (Computer Aided Translation)