Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia przysięgłe - wysoka jakość i konkurencyjność

Tłumaczenia przysięgłe to przede wszystkim przekład dokumentów i uwierzytelnianie odpisów dokumentów. Proponujemy Państwu fachowe i rzetelne usługi z zakresu tłumaczenia ważnych dla Państwa dokumentów z języka angielskiego oraz na język angielski. Tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów: prawne, biznesowe, samochodowe, a także o każdym stopniu trudności, uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania. Tłumacz przysięgły to specjalista, który musi nie tylko znać język, ale również kulturę i obyczaje panujące w danym kraju. To wszystko zapewni Państwu nasze biuro tłumaczeń i nasi tłumacze przysięgli.

W centrum wydarzeń

Zdajemy sobie sprawę, że Warszawa - centrum to miejsce, gdzie istnieje duża konkurencja na rynku tłumaczeń. Właśnie dlatego staramy się być wyjątkowi. To, co wyróżnia nasze Centrum Tłumaczeń, to minimum Państwa czasu i pieniędzy za maksimum satysfakcji. Jesteśmy dla Państwa dostępni w naszym biurze, choć dla Państwa wygody proponujemy również usługi świadczone przez Internet, włącznie z bezpłatną wyceną. Dzięki temu możemy realizować zlecenia z każdego miejsca w kraju. Jakość obsługi w każdym wypadku jest taka sama, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy.

Jesteśmy dla Państwa i działamy na Państwa rzecz. Ze względu na dbałość o Państwa komfort wymagane jest tylko osobiste odebranie gotowych tłumaczeń - wynika to z niezależnych od nas regulacji prawnych. Nasza lokalizacja w centrum miasta jest jednak stworzona tak, aby można było do nas szybko i łatwo dotrzeć z każdego punktu Warszawy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z usług naszych tłumaczy!