Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia przysięgłe - wysoka jakość i konkurencyjność

Tłumaczenia przysięgłe to przede wszystkim przekład dokumentów i uwierzytelnianie odpisów dokumentów. Proponujemy Państwu fachowe i rzetelne usługi z zakresu tłumaczenia ważnych dla Państwa dokumentów z języka angielskiego oraz na język angielski. Tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów: prawne, biznesowe, samochodowe, a także o każdym stopniu trudności, uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania. Tłumacz przysięgły to specjalista, który musi nie tylko znać język, ale również kulturę i obyczaje panujące w danym kraju. To wszystko zapewni Państwu nasze biuro tłumaczeń i nasi tłumacze przysięgli.

Tłumaczenia przysięgłe – oferta tłumaczeń w Warszawie

Warszawa to centrum biznesu i kultury w Polsce. Spotkać można tu wszystkie duże i średnie firmy – niezależnie od branży. Jako profesjonaliści dbamy o to, by być na szczycie najlepszych firm zajmujących się tłumaczenia. Zarówno zwykłymi, specjalistycznymi, jak i przysięgłymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi tłumaczeń przysięgłych i odpowiedzialności, która ciąży na naszych specjalistach. Korzystając więc z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że Twoje zlecenie zostanie obsłużone z dbałością o najdrobniejsze detale. 

W ofercie Centrum Tłumaczeń znajdziesz m.in.: 

Tłumacze przysięgli nie tylko przetłumaczą Twoje dokumenty i pisma, ale również opatrzą je imienną pieczątką. Jest to niezbędny element, który musi znaleźć się na wszystkich pismach i dokumentach składanych w urzędach lub instytucjach państwowych. Zarówno w Polsce, jak i pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Tłumaczenia przysięgłe dla osób spoza Warszawy

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy ma czas i możliwość przyjazdu do stolicy. Nie stój w korkach i nie marnuj pieniędzy na paliwo, gdy możesz załatwić tłumaczenia przysięgłe na odległość. 

Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy, warunków i oczekiwań. Po otrzymaniu materiałów (również drogą elektroniczną), nasi tłumacze od razu zajmą się realizacją powierzonych zadań. Brzmi łatwo i szybko? Bo takie też jest! 

Wysoka precyzja i doświadczenie naszych tłumaczy

Każdy tłumacz przysięgły współpracujący z Centrum Tłumaczeń to osoba wykształcona i doświadczona. W trosce o zadowolenie naszych klientów zadbaliśmy o kompetencje i umiejętności naszego zespołu. Są to specjaliści, którzy dysponują uprawnieniami i perfekcyjną znajomości języków, w których się specjalizują. 

Dla Klientów, którzy nie potrzebują oficjalnego uwierzytelnienia swoich tłumaczeń, ale zależy im na równie wysokim poziomie, oferujemy tłumaczenia zwykłe

Sprawdź szczegóły naszej oferty!