Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny



Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Zdarza się, że różnego rodzaju urzędy i instytucje w kraju i za granicą wymagają tłumaczeń przysięgłych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie takich właśnie usług. Podpowiadamy kiedy i w jakich przypadkach są one konieczne, realizujemy usługę w ustalonym terminie i zapraszamy Państwa do nas po odbiór dokumentów.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba, która ma odpowiednie wykształcenie, spełniła wszystkie stawiane przez państwo wymogi i zdała egzamin na tłumacza przysięgłego organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacze przysięgli wykonują zawód zaufania publicznego, a wszelkie powierzone im dokumenty muszą być nienagannie przetłumaczone i opatrzone imienną pieczęcią. My współpracujemy na stałe z najlepszymi profesjonalistami. Tysiące przetłumaczonych przez nas dokumentów pomogły naszym klientom w załatwieniu niezbędnych spraw urzędowych.

Jesteśmy po to, by pomagać

Warszawa to miasto, w którym istnieje duża konkurencja na rynku tłumaczeń. To, co nas wyróżnia to rzetelność, terminowość zleceń i konkurencyjne ceny. Oczywiście wycena wszystkich naszych usług, również związanych z tłumaczeniami przysięgłymi, jest bezpłatna. Wykonujemy ją drogą mailową. W taki również sposób możemy przyjąć od Państwa wszelkiego rodzaju dokumenty tak, aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Ze względu na urzędowe regulacje wyłącznie gotowe materiały należy odebrać osobiście w naszej siedzibie (Warszawa centrum, niedaleko dworca). Dlatego też zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całej Polski. Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać.