Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Chcesz przetłumaczyć pismo sądowe, dokument urzędowy lub korespondencję biznesową, w której użyty został język rosyjski? Pozwól, by nasz tłumacz przysięgły zajął się Twoją sprawą. Powierz swoje dokumenty firmie, która stawia na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Uniknij zbędnych formalności, wybierz terminowość i elastyczność. Czekamy na Twoje zlecenie!

Język rosyjski wciąż jest nam bliski. Nie zawsze jednak możemy samodzielnie przetłumaczyć ważne dokumenty – zwłaszcza jeśli mamy zamiar złożyć je w urzędzie. Profesjonalny i wykwalifikowany tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, uwierzytelni pracę pieczątką. Dzięki niej dokument nabierze mocy urzędowej.

Jeżeli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości. Centrum Tłumaczeń może pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku, o czym świadczą komentarze zadowolonych Klientów. Dołącz do tej grupy już dziś. 

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w Warszawie – zapoznaj się z ofertą

Mimo że Warszawa to miasto, w którym usytuowane jest nasze biuro, dużo zleceń realizujemy na odległość. Skoro technologia udostępnia nam możliwości pozwalające na minimalizację czasu (np. na dostarczenie materiałów), to chętnie z nich korzystamy. Jeżeli chcesz poznać szczegółowy cennik, nie musisz nawet do nas dzwonić. Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz wyceny, by w kilka chwil poznać nasze propozycje. Gwarantujemy połączenie profesjonalizmu z atrakcyjnymi cenami. Przekonaj się o tym na własnym przykładzie.

Wykwalifikowani tłumacze języka rosyjskiego

Każdy tłumacz przysięgły musi dysponować zarówno odpowiednim wykształceniem, jak i zdanym egzaminem państwowym. Język rosyjski teoretycznie nie jest dla nas trudny i Polacy szybko są w stanie opanować go w mowie i w piśmie. Należy jednak pamiętać, że nasi specjaliści zajmują się językiem urzędowym, paragrafami i stwierdzeniami, które w mowie potocznej nie występują. Korzystając z usług Centrum Tłumaczeń, możesz czuć się spokojnie. Jesteś w dobrych rękach osób z doświadczeniem, umiejętnościami i narzędziami niezbędnymi do pracy.

Zależy Ci na profesjonalizmie, ale Twoje zadanie nie wymaga oficjalnej pieczęci uprawnionego specjalisty? Oferujemy także tłumaczenia z języka rosyjskiego prostych tekstów i materiałów. Tłumaczymy np. książki, treści marketingowe, notatki, czy artykuły. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz kontaktowy, odwiedzić nas osobiście, napisz wiadomość e-mail lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie!