Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz przysięgły ukraiński Warszawa

Jedną z naszych usług są tłumaczenia przysięgłe, czyli przekłady opatrzone imienną pieczęcią. W ustalonym terminie, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i najwyższego poziomu usług, nasi eksperci dokonują tłumaczeń na język ukraiński lub z języka ukraińskiego. Tłumaczymy dokumenty urzędowe, sądowe i inne.

W swoich szeregach posiadamy tłumaczy przysięgłych doskonale znających ponad 40 języków. Niemal każdy z nich specjalizuje się także w innych dziedzinach – bankowości, prawie, informatyce czy reklamie. Dzięki temu nasi tłumacze mogą przekładać dokumenty zawierające branżowe słownictwo oraz specjalistyczną terminologię, dbając o wysoką jakość i merytorykę wykonywanych przekładów.

Jeśli posiadasz dokumenty, które wymagają odpowiednika w języku ukraińskim lub potrzebują przełożyć dokumenty stworzone w języku sąsiadów zza wschodniej granicy, nasi tłumacze przysięgli z przyjemnością dokonają translacji. Każdy przekład zostanie poświadczony imienną pieczęcią nadaną przez Ministra Sprawiedliwości.

Ukraina to w ostatnich latach bardzo popularny kierunek migracji. Wielu specjalistów i młodych ludzi przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu wykształcenia lub pracy. My również chętnie odwiedzamy ten kraj w celach turystycznych lub biznesowych. Oznacza to, że prawdopodobnie często będziesz mieć kontakt z oficjalnymi dokumentami wymagającymi tłumaczenia przysięgłego. Centrum Tłumaczeń to doskonały wybór, który pomoże Ci z każdym problemem.

Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi w ponad 40 językach. Dodatkowo każdy tłumacz przysięgły z naszego zespołu specjalizuje się w innej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zadanie zostanie wykonane przez profesjonalistę, który doskonale zna wszystkie zagadnienia danego tematu. 

Tłumacz przysięgły ukraińskiego w Warszawie – zapoznaj się z ofertą

Warszawa to naprawdę duże miasto, z wieloma konkurencyjnymi ofertami. Na pewno ciężko jest Ci wybrać odpowiednich tłumaczy przysięgłych, którzy zapewnią najlepsze warunki współpracy. Oferujemy zarówno tłumaczenie dokumentów na język ukraiński, jak i z niego. 

Centrum Tłumaczeń zapewnia nie tylko gwarancje zadowolenia z jakości, ale również minimalizację formalności, czasu realizacji powierzonych zadań i atrakcyjne ceny. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny swojego tłumaczenia, a po chwili otrzymasz od nas świetną propozycję. 

Nie musisz nawet odwiedzać naszego biura. Wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie obsłużyć na odległość. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Skorzystaj z oferty tłumaczenia dla firm, tłumaczenia patentów czy tłumaczenia umów.

Wykwalifikowani tłumacze przysięgli języka ukraińskiego

Składając wnioski, świadectwa i pisma do urzędów lub instytucji państwowych, potrzebujesz pieczątki uwierzytelniającej, która może zostać przypieczętowana jedynie przez wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego. Żeby dokumenty i pisma zostały opatrzone imiennym znakowaniem, specjalista potrzebuje uprawnień uzyskiwanych dzięki wykształceniu i państwowemu egzaminowi. Nasi fachowcy są na to gotowi.

Masz jakieś pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail, telefonu lub osobiście. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!