Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne to jedna z propozycji, jaką mamy dla naszych Klientów, zarówno odwiedzających nasze biuro tłumaczeń osobiście w Warszawie, jak i zlecających przekład online. Nie muszą Państwo szukać nigdzie indziej. W jednym miejscu zrealizowane zostaną dla Państwa tłumaczenia naukowe, biznesowe, prawnicze, czy też tłumaczenia pism urzędowych, a zatem wszelkie przekłady wymagające nie tylko znakomitych kompetencji językowych, ale także znajomości specjalistycznej terminologii oraz wiedzy z konkretnej dziedziny lub branży.

Tłumaczenia "na wczoraj"? Spokojnie. Z nami szybko i sprawnie uzyskają Państwo niezbędne tłumaczenia specjalistyczne, niezbędne w Państwa pracy zawodowej, czy też potrzebne w celu załatwienia spraw urzędowych i administracyjnych. Satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie tłumaczenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Gwarantujemy 100% precyzji i zero błędów, co zapewni właściwą, zgodną z kontekstem kulturowym i w pełni wartościową merytorycznie interpretację całego tekstu. Proponujemy Państwu tłumaczenia specjalistyczne, które zostaną wykonane przez wybitnych profesjonalistów, którzy łączą ponadprzeciętną znajomość języka z zawodem inżyniera, lekarza czy prawnika. Tłumacz naukowy, tłumacz biznesowy, tłumacz nowych technologii to specjaliści, którzy zadbają o każdy detal Państwa dokumentów.

Tłumaczenie dokumentów i umów

Tłumaczymy prace naukowe, umowy biznesowe, pisma i dokumenty urzędowe, a także wszelkie teksty i wypowiedzi wymagające specjalistycznej terminologii i znajomości specyfiki danej branży, czy też charakteru działalności zawodowej naszych Klientów. Dokonujemy przekładów w ponad 40 językach.

Prowadzą Państwo firmę i planują nowe przedsięwzięcie? Przetłumaczymy dla Państwa wszelką dokumentację na język angielski, rosyjski, niemiecki, czy francuski, a także dowolnie wybrany inny język obcy. Potrzebują Państwo tłumaczenia artykułu naukowego z języka angielskiego na język polski? Przekładu zagranicznej publikacji z zakresu medycyny, prawa, finansów? Jesteśmy do Państwa usług!

Żaden język obcy ani żadna dziedzina, w tym przemysł, reklama, informatyka, medycyna, czy prawo, nie mają przed nami tajemnic. Z naszymi tłumaczeniami mogą być Państwo spokojni o pozytywne załatwienie Państwa spraw. Zapewniamy bezpieczeństwo przekładów, dbamy o Państwa najwyższy komfort.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby (Warszawa) lub prosimy o kontakt mailowy poprzez formularz kontaktowy.