Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia medyczne - Warszawa

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne wymagają doskonałej znajomości języka branżowego. Dlaczego? Bo nawet najdrobniejszy błąd może zaważyć na czyimś zdrowiu lub życiu. W tym przypadku nie może być mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Tłumacze, z którymi współpracujemy na stałe, to przede wszystkim wybitni specjaliści w dziedzinie medycyny oraz osoby z olbrzymim doświadczeniem i obszerną znajomością pojęć eksperckich. Tłumacz medyczny to zawód niesamowicie odpowiedzialny, a my pracujemy z najlepszymi.

Propozycja naszych usług jest szeroka – tłumaczymy artykuły naukowe, publikacje, ulotki, recepty, czyli wszystko, co jest związane z medycyną. Żaden język: niemiecki, rosyjski, angielski czy francuski nie stanowi dla nas problemu. Pomożemy w każdej sytuacji i postaramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zaufało nam już wielu klientów, w tym lekarze i farmaceuci, którzy powierzają nam przekłady różnych dokumentów i wracają do nas z kolejnymi tłumaczeniami.

Pilne tłumaczenie? Zapraszamy do kontaktu! 

W przypadku naprawdę pilnych tłumaczeń można się z nami kontaktować w sprawie bezpłatnej wyceny drogą telefoniczną lub mailową. Do godziny otrzymają Państwo od nas wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykonania danej usługi. W przypadku medycznych tłumaczeń specjalistycznych cała korespondencja może się odbywać przez Internet. Oszczędzi to Państwu czas na dojazd do naszej siedziby (Warszawa – centrum). Zapraszamy również do kontaktu klientów z całej Polski, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwu na szybkim, profesjonalnym, rzetelnym i niedrogim tłumaczeniu.