Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTŁUMACZENIA TECHNICZNE

Tłumaczenia techniczne, inaczej branżowe czy specjalistyczne, wymagają zarówno znajomości języka obcego, jak i również wiedzy z określonego obszaru, np. inżynierii, budownictwa, motoryzacji, rolnictwa, robotyki czy mechatroniki. Użycie nieprawidłowych słów czy sformułowań w tłumaczeniach może doprowadzić do poważnych przekłamań w danych technicznych, w parametrach sprzętu, czy kartach produktów. Dlatego tak ważne jest rzetelne i dokładne tłumaczenie takich tekstów przez sprawdzonych profesjonalistów.

JAKIMI DOKUMENTAMI ZAJMUJE SIĘ TŁUMACZ TECHNICZNY?

Tłumaczymy różnego rodzaju dokumenty techniczne w ponad 40 językach. Tłumacz angielski techniczny, rosyjski czy niemiecki są do Twojej dyspozycji. Dokumentacja techniczna to wszelkiego rodzaju opisy techniczne, rysunki, kosztorysy, plany czy harmonogramy. Są wymogiem do realizacji różnego rodzaju inwestycji, produkcji wyrobów, do prawidłowego funkcjonowania urządzeń technicznych, czy linii technologicznych. Nasi eksperci tłumaczeń technicznych angielskich i tłumaczeń technicznych niemieckich pomogą Ci rzetelnie i profesjonalnie przełożyć branżowe oraz specjalistyczne dokumenty takie jak katalogi produktów, broszury, biuletyny informacyjne, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne maszyn i sprzętów, opisy norm i standardów technicznych, materiały szkoleniowe oraz bilanse finansowe.

Każde zlecenie tłumaczenia technicznego trafia do specjalisty z konkretnej branży, który doskonale zna jej specyfikę, terminologię i żargon. Jest to niezwykle ważne, by dokument techniczny był przetłumaczony przez wykształconego eksperta, po to by oprócz poprawności językowej tekst był profesjonalny, merytoryczny i dokładny. Bez obaw możesz więc zlecić nam dowolne tłumaczenie techniczne dokumentu, a my zadbamy, by zajęła się tym osoba doskonale zaznajomiona z Twoją branżą.

TŁUMACZENIE TEKSTÓW TECHNICZNYCH W WARSZAWIE

Biuro naszego Centrum Tłumaczeń znajduje się w Warszawie. Jednak współpracujemy z naszymi klientami również poprzez przesyłanie dokumentów do tłumaczeń technicznych drogą mailową, co znacznie ogranicza ponoszone koszty i wykorzystywany czas. Dlatego też zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski. Jeśli chcesz wcześniej poznać cenę wykonania tłumaczenia technicznego, zachęcamy także do skorzystania z opcji jego bezpłatnej wyceny przez naszych specjalistów.