Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne, inaczej branżowe czy specjalistyczne, wymagają zarówno znajomości języka obcego, jak i również wiedzy z określonego obszaru, np. inżynierii, budownictwa, motoryzacji, rolnictwa, robotyki czy mechatroniki. Użycie nieprawidłowych słów czy sformułowań w tłumaczeniach może doprowadzić do poważnych przekłamań w danych technicznych, w parametrach sprzętu, czy kartach produktów. Dlatego tak ważne jest rzetelne i dokładne tłumaczenie takich tekstów przez sprawdzonych profesjonalistów.

Tłumaczenia techniczne - języka angielskiego, niemieckiego i innych

Tłumaczymy różnego rodzaju dokumenty techniczne w ponad 40 językach. Tłumacz angielski techniczny, rosyjski czy niemiecki są do Państwa dyspozycji. W przypadku kontaktu mailowego lub telefonicznego natychmiast zaczniemy przygotowywać dla Państwa jak najlepszą ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb. Zadbamy o to, by otrzymali Państwo najwyższej jakości tłumaczenia techniczne tekstów - bez nieścisłości, gaf, czy niepoprawnych zwrotów prowadzących do błędnej interpretacji.

Tłumaczenie tekstów technicznych w Warszawie

Biuro naszego Centrum Tłumaczeń znajduje się w Warszawie, jednak współpracujemy z naszymi klientami również poprzez przesyłanie dokumentów do tłumaczeń technicznych drogą mailową, co znacznie ogranicza Państwa koszty i czas. Dlatego też zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski. Jeśli chcą Państwo wcześniej poznać cena wykonania zlecenia, zachęcamy także do skorzystania z opcji jego bezpłatnej wyceny przez naszych specjalistów.