Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia - cennik

Do każdego tłumaczenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jego cena uzależniona jest od rodzaju zlecenia. Proponowany przez nas cennik tłumaczeń opiera się na liczbie stron obliczeniowych (1125 znaków) oraz trybie realizacji zleceń. Nasi klienci mogą skorzystać z usługi ekspresowej lub normalnej.

Usługa ekspresowa gwarantuje rozpoczęcie realizacji zlecenia w tym samym dniu (ewentualnie w dniu następnym), a szybkość pracy wynosi powyżej 5 stron dziennie. W trybie normalnym oferujemy tłumaczenie 5 stron dziennie, w ciągu dwóch dni roboczych. Dodatkowo proponujemy możliwość uwierzytelnienia tekstu oraz wykonania więcej niż jednego egzemplarza tłumaczenia przysięgłego.

Współpracujemy z wieloma tłumaczami, także przysięgłymi, którzy poza językiem obcym specjalizują się w innych dziedzinach – bankowości, informatyce czy gospodarce. Staramy się oferować atrakcyjne ceny, jednocześnie nie rezygnując z jakości na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, zwykłe – darmowa wycena

Przed powierzeniem nam tłumaczenia, mogą Państwo skorzystać z darmowej, szybkiej wyceny. W przeciągu 60 minut po wypełnieniu formularza dostępnego na naszej stronie internetowej, otrzymają Państwo wiadomość zwrotną. W odpowiedzi podamy koszt tłumaczeń, proponowane terminy realizacji oraz instrukcję zamówienia i płatności.

Tanie tłumaczenia

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Zapraszamy do kontaktu!