Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenie dokumentów samochodowych

Tłumaczenie dokumentów samochodowych to pierwszy krok, jaki należy podjąć przed przystąpieniem do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Taka formalność będzie wymagała imiennej pieczątki tłumacza przysięgłego. Oferujemy pomoc w zakresie wykonania potrzebnych tłumaczeń – wszystko odbywa się w sposób profesjonalny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz umówionych wcześniej terminów.

Nasza firma skupia wokół siebie tłumaczy przysięgłych, posiadających odpowiednią wiedzę specjalistyczną. Każda sprawa, jaką się zajmujemy, rozpatrywana jest indywidualnie, co umożliwia przyporządkowanie odpowiedniego eksperta do danego zagadnienia.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych i obowiązujące procedury


Aby zarejestrować pojazd sprowadzony zza granicy w naszym kraju, konieczne jest wykonanie tłumaczeń przysięgłych wszystkich niezbędnych dokumentów. Zaliczają się do nich: dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży oraz wymeldowanie samochodu.

Z kompletem spolszczonych dokumentów, opatrzonych imienną pieczątką tłumacza przysięgłego, możemy dokończyć rejestrację pojazdu. Aby nie tracić czasu i pieniędzy, oferujemy Państwu rozwiązanie, które ogranicza formalności do minimum oraz zapewnia całkowitą terminowość.

Realizujemy zlecenia z całego kraju. Dokumenty przyjmujemy drogą internetową, co pozwala na oszczędność nie tylko w kwestii czasu, ale i pieniędzy.

Potrzebujesz ekspresowego tłumaczenia dokumentów samochodowych? Skontaktuj się z nami.
Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!