Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz przysięgły języka niemieckiego

Oferta Centrum Tłumaczeń skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują tłumaczeń przysięgłych tekstów urzędowych, sądowych oraz wszystkich innych, które wymagają imiennej pieczęci. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów, zapewniamy minimum formalności. Dużą wagę przykładamy do jakości oraz terminowości wykonywanych zleceń. Nasze tłumaczenia są zawsze rzeczowe i profesjonalne.

Nasi tłumacze przysięgli to grupa profesjonalistów


Język niemiecki nie ma przed naszymi tłumaczami żadnych tajemnic. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy oprócz tego, że władają językiem niemieckim na wysokim poziomie, są również ekspertami w różnych dziedzinach. Nieobce im tematy takie jak finanse, prawo, informatyka czy gospodarka. To właśnie dzięki temu wykonywane przez nich tłumaczenia są rzetelne i merytoryczne.

Zapewniamy proste i przejrzyste zasady obsługi. Preferujemy elektroniczną wysyłkę zleceń – dzięki temu nasz klient oszczędza czas i pieniądze. Taką samą drogą wysyłamy wykonane tłumaczenia. Wyjątek dotyczy tłumaczeń przysięgłych, które należy odebrać w wyznaczonym przez nas punkcie.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.
Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!