Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia medyczne

Medycyna, podobnie jak każda jedna dziedzina - informatyka, prawo czy reklama, posługuje się własnym, specjalistycznym językiem. Do poprawnego tłumaczenia tekstów stanowiących dokumentacje medyczne, niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz znajomość terminologii obowiązującej w tym obszarze wiedzy.

W przypadku tłumaczeń medycznych konieczna jest znajomość pojęć eksperckich. Jest to dziedzina, w której nawet mały błąd może zadecydować o zdrowiu, a nawet życiu człowieka. Słownikowe, „suche” tłumaczenia bardzo często nie oddają istoty problemu - tylko znajomość specjalistycznej terminologii jest tutaj gwarancją uzyskania odpowiednich efektów. Nasza firma, realizując tłumaczenia medyczne, współpracuje z osobami posiadającymi wykształcenie medyczne oraz charakteryzującymi się doskonała znajomością języków obcych. Tylko ten sposób daje pewność uzyskania prawidłowych przekładów.

Tłumaczenia medyczne w Centrum Tłumaczeń - Warszawa


Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń medycznych – tłumaczenia w oparciu o badania, artykuły i publikacje, instrukcje oraz ulotki ściśle związane z branżą. Realizujemy tłumaczenia z różnych obszarów medycyny. Wykonywane przez nas tłumaczenia medyczne cechuje wysoka precyzja i dokładność – odpowiadają za nie tłumacze o dużej wiedzy i doświadczeniu.

Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie. Zlecenia przyjmujemy jednak nawet z najodleglejszych zakątków kraju – wysyłka tekstów do tłumaczenia, jak i gotowych tłumaczeń odbywa się drogą elektroniczną. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.
Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!