Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia tekstów

Mimo że coraz więcej osób posługuje się językami obcymi na dobrym poziomie, w niektórych przypadkach taka znajomość i tak okazuje się niewystarczająca. Mowa zwłaszcza o tłumaczeniu dokumentacji z różnych dziedzin, które posługują się specyficzną terminologią. Pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń możemy potrzebować zarówno w przypadku tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych, jak i zwykłych.

Tłumaczenia pisemne

Indywidualne podejście do klienta, precyzja, staranność, terminowość i elastyczność – oto wartości, które mają dla nas największe znaczenie. W wykonywanej przez nas pracy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Wszystkie tłumaczenia tekstów realizujemy w jak najkrótszym terminie, przy zachowaniu najwyższej precyzji przekładu. Współpracujemy z tłumaczami specjalizującymi się w różnych dziedzinach, co pozwala nam realizować tłumaczenia na wysokim poziomie, z zachowaniem specjalistycznego języka danej branży.

Tłumaczenia zwykłe - Warszawa

Przyjmujemy zlecenia nawet z najodleglejszych zakątków Polski. Teksty do tłumaczenia przesyłane są do nas drogą mailową, co pozwala nam na szybką i atrakcyjną cenowo realizację każdego zlecenia. Wykonujemy pisemne tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin takich jak prawo, finanse, ekonomia, reklama, przemysł i wiele innych, a także tłumaczenia przysięgłe poświadczone imienną pieczęcią tłumacza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jednak za każdym razem z takim samym profesjonalizmem, rzetelnością i precyzją.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.
Biuro tłumaczeń, Warszawa. Zapraszamy do współpracy!