Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia przysięgłe

Jedną z oferowanych przez nas usług są tłumaczenia przysięgłe. Dysponujący pieczęcią wydaną na wniosek Ministra Sprawiedliwości tłumacze, gwarantują zgodność przekładów z obowiązującymi przepisami prawa. Tego rodzaju tłumaczenia niezbędne są zwłaszcza w przypadku dokumentów procesowych, urzędowych oraz uwierzytelniania obcojęzycznych odpisów.

Nasi tłumacze przysięgli swoje usługi kierują do klientów potrzebujących tłumaczenia dokumentów samochodowych (dowód rejestracyjny, faktura zakupu), szkolnych, wymaganych przez Unię Europejską, pism sądowych, tekstów księgowych i technicznych, korespondencji handlowej czy biznesowej. Zajmą się wszystkimi tekstami, w których wymagane jest potwierdzenie imienną pieczęcią, którą dysponuje tłumacz przysięgły.

Tłumaczenia przysięgłe – darmowa wycena!


Podobnie, jak w przypadku tłumaczeń zwykłych, darmową wycenę oferujemy również w sytuacji, gdy konieczne jest otrzymanie pieczęci tłumacza przysięgłego. Kolejnymi krokami do otrzymania przetłumaczonych dokumentów jest złożenie zlecenia drogą internetową oraz w taki sam sposób podesłanie tekstu. Ostatnim etapem jest odbiór osobisty przekładu w terminie uzgodnionym przy składaniu zamówienia. Gotowe zlecenia będą czekać w punkcie odbioru tłumaczeń.

Tłumaczenia przysięgłe - Warszawa

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.
Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!