Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godziny



Polsko-rosyjskie i rosyjsko-polskie tłumaczenia on-line

Profesjonalne tłumaczenia na język rosyjski wymagają specjalistów, dla których kultura, obyczaje, a przede wszystkim język naszego wschodniego sąsiada nie mają żadnych tajemnic. Właśnie takimi osobami dysponujemy w naszym zespole tłumaczy. Zaufaj nam, a w zamian zrealizujemy powierzone tłumaczenia na najwyższym poziomie w najkrótszym możliwym czasie.

Cechy, które charakteryzują nasze Centrum Tłumaczeń to najwyższa jakość, terminowość realizacji, elastyczność, bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, by klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Zapewniamy, że nasz tlumacz, indywidualnie dobrany do konkretnego zlecenia, zrealizuje powierzone mu zadanie w zgodzie z obowiązującymi standardami.

Tłumaczenia polsko-rosyjskie i rosyjsko-polskie wykonują dla nas osoby znające oba języki na najwyższym poziomie. W przypadku konieczności użycia specjalistycznych słów i zwrotów, dysponujemy tłumaczami, którzy poza znajomością języka obcego, są ekspertami w takich dziedzinach jak prawo, medycyna czy nauki techniczne. Tym samym oferujemy naszym klientom tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne.