Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumaczenia patentów

Tłumaczenia patentów to niezbędne dokumenty do przeprowadzenia procedury patentowej oraz pozyskania praw ochronnych dla patentu. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia dokumentów wydawanych przez urzędy patentowe, poświadczające o prawach właściciela rozwiązania do korzystania z wynalazku w celach zarobkowych lub zawodowych.

Tłumaczenia patentów wymagają nie tylko znajomości języka na wysokim poziomie, ale i umiejętności wprowadzania do tłumaczeń specjalistycznej terminologii oraz zwrotów. Korzystając z usług naszego Centrum Tłumaczeń, wybierają Państwo przekłady powstające we współpracy z ekspertami wielu dziedzin – prawa, medycyny, technologii, reklamy i wielu innych.

Każde przyjmowane przez naszą firmę zlecenie rozpatrywane jest indywidualne. Po przyporządkowaniu do konkretnej dziedziny wiedzy, trafia do tłumacza związanego z daną branżą. Podobnie jest w przypadku tłumaczenia patentów, które do prawidłowej realizacji zadania wymagają ogromnej wiedzy, dokładności i znajomości odpowiedniej terminologii. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje kompetentne wykonanie przekładu.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Interesuje Cię cena zlecenia? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Biuro tłumaczeń, Warszawa – zapraszamy!

Sprawdź również inne tłumaczenia specjalistyczne.