Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz języka angielskiego

Kiedy potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia angielskiego, warto skorzystać z oferty specjalistów posiadających kwalifikacje i doświadczenie. Centrum Tłumaczeń to wieloletnia obecność na rynku i tysiące przetłumaczonych materiałów, dokumentów i projektów. Warszawa jest miastem, w którym spotkasz wielu tłumaczy. Jednak jeśli zależy Ci na gwarancji jakości i satysfakcji, sprawdź nasze biuro tłumaczeń i opinie zadowolonych Klientów. Oferujemy zarówno tłumaczenie na język angielski jaki i z języka angielskiego. 

Chcesz przed podjęciem decyzji przekonać się o naszych możliwościach lub cenach? Sprawdź cennik na stronie lub wybierz opcje bezpłatnej wyceny Twojego zlecenia. Do wszystkich zadań podchodzimy indywidualnie. Dlatego masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. 

Tłumaczenia z języka angielskiego w Warszawie – oferta

Z ogromną przyjemnością zajmiemy się każdym rodzajem tłumaczeń. Niezależnie, czy chodzi o notatki, projekty, teksty branżowe, materiały marketingowe, czy edukacyjne. W naszym zespole znajdują się również wykwalifikowani tłumacze przysięgli. Dzięki temu możemy wykonać tłumaczenia przysięgłe oficjalnych dokumentów urzędowych, które zostaną potwierdzone pieczęcią. Do takich zadań można zaliczyć m.in. faktury, akty notarialne, świadectwa, testamenty itp.

Tłumaczenia na język angielski na odległość

Jeśli nie jesteś z Warszawy i nie możesz osobiście skontaktować się z naszymi tłumaczami, nie musisz się przejmować. Realizujemy tłumaczenia języka angielskiego (i nie tylko) również na odległość. Wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail lub zrobić to za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Tłumaczenia techniczne Angielski

Wprowadzenie nowego produktu na zagraniczny rynek z reguły wiąże się z koniecznością przetłumaczenia jego dokumentacji, w tym również instrukcji obsługi, która musi być zrozumiała dla użytkowników. Tłumaczenia techniczne – w odróżnieniu od „zwykłych” tłumaczeń – wymagają od tłumacza znajomości specjalistycznego, branżowego słownictwa. Jednocześnie angielskie tłumaczenia techniczne powinny być też zrozumiałe dla klientów, którzy będą się z nimi zapoznawać.

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia techniczne z i na język angielski. Tłumaczymy m.in. dokumentację techniczną, karty charakterystyki, deklaracje czy certyfikaty zgodności. Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi wieloletnie, bogate doświadczenie w tłumaczeniach technicznych. Dotychczas wykonywaliśmy tłumaczenia dla wielu firm działających w różnych branżach przemysłu. Każdemu naszemu Klientowi zapewniamy poufność oraz sprawną i rzetelną realizację tłumaczenia.

Wykwalifikowani tłumacze z języka angielskiego

Zespół naszych specjalistów składa się z osób, które posiadają umiejętności potwierdzone certyfikatami i świadectwami. Są to wykształceni specjaliści, którzy dysponują sukcesami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń ważnych dokumentów, ponieważ urzędy (zarówno w Polsce, jak i za granicą) wymagają od ciebie dokumentów, które opatrzone są pieczęcią wykwalifikowanego specjalisty, pomożemy Ci. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w doskonałych cenach. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z darmowej wyceny!