Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz przysięgły niemieckiego Warszawa

Pracujesz w Niemczech lub masz tam bliskich i chcesz uregulować sprawy urzędowe? Dostałeś ważne dokumenty, więc potrzebujesz pomocy osób, które nie tylko biegle mówią w języku niemieckim, ale również dysponują niezbędnymi kwalifikacjami? Każdy tłumacz przysięgły języka niemieckiego, który obsługuje naszych klientów, to profesjonalista posiadający uprawnienia do uwierzytelnienia oficjalnych dokumentów urzędowych i nie tylko. 

Centrum Tłumaczeń to firma z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia doskonalimy się w dziedzinie tłumaczenia treści. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na profesjonalnym tłumaczeniu.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE NIEMIECKI – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ W WARSZAWIE

Warszawa jest miastem ogromnych możliwości. Spotkasz tu przedsiębiorców z całego świata i także nasze biuro. Jeśli wolisz kontakt osobisty, zapraszamy do odwiedzenia nas w stolicy. Ustalimy warunki współpracy i oczekiwania. Jeżeli brakuje Ci czasu, z przyjemnością zrealizujemy Twoje zlecenie tłumaczenia z języka niemieckiego na odległość – przy pomocy internetu. 

Oprócz tłumaczeń przysięgłych (tłumacz przysięgły niemiecki Warszawa) oferujemy m.in. pomoc z: notatkami, tekstami specjalistycznymi (np. medycznymi, prawniczymi, technicznymi), artykułami, książkami, materiałami edukacyjnymi, marketingowymi. Znajdziesz u nas także tłumaczenia umów, tłumaczenia patentów czy nawet tłumaczenia dokumentów samochodowych.

JAKIMI DOKUMENTAMI ZAJMUJE SIĘ TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO? 

Być może język niemiecki nie sprawia Ci trudności. Jednak, jeśli potrzebujesz przekładu oficjalnego dokumentu, niezbędne będą tłumaczenia przysięgłe. Wszelkie pisma posiadające moc prawną potrzebują uwierzytelnienia pieczęcią. Są to m.in. akty urodzenia, zgonu, testamenty, dyplomy ukończenia szkół wyższych, kursów, akty notarialne, legitymacje, świadectwa pracy, czy pełnomocnictwa. Nasza stacjonarna lokalizacja to Warszawa, ale przyjmujemy również zlecenia online. Skontaktuj się z nami.  

KWALIFIKACJE NASZYCH TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO WARSZAWA

Czy wiesz, że tłumacz przysięgły języka niemieckiego musi mieć ukończone odpowiednie studia i zdać egzamin państwowy? Tłumaczenia przysięgłe dotyczą dokumentów oficjalnych, formalnych i urzędowych. Tłumaczenia takich materiałów muszą być opatrzone pieczątką, na której znajdują się wszystkie dane tłumacza odpowiedzialnego za ich przełożenie na język niemiecki lub z niemieckiego na polski.

Nasz zespół dysponuje stosownymi kwalifikacjami. Masz więc pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów i możesz liczyć na kompleksową obsługę. Nasz obszar pracy to Warszawa oraz zlecenia internetowe. Tłumaczenia języka niemieckiego (nie tylko przysięgłe) to nasza specjalność.

Sprawdź szczegóły oferty!