Szybka wycena

Odpowiemy w ciągu godzinyTłumacz przysięgły języka niemieckiego

Pracujesz w Niemczech lub masz tam bliskich i chcesz uregulować sprawy urzędowe? Dostałeś ważne dokumenty, więc potrzebujesz pomocy osób, które nie tylko biegle mówią w języku niemieckim, ale również dysponują niezbędnymi kwalifikacjami? Każdy tłumacz przysięgły języka niemieckiego, który obsługuje naszych klientów, to profesjonalista posiadający uprawnienia do uwierzytelnienia oficjalnych dokumentów urzędowych i nie tylko. 

Centrum Tłumaczeń to firma z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia doskonalimy się w dziedzinie tłumaczenia treści. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na profesjonalnym tłumaczeniu.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego – sprawdź naszą ofertę w Warszawie

Warszawa jest miastem ogromnych możliwości. Spotkasz tu przedsiębiorców z całego świata i także nasze biuro. Jeśli wolisz kontakt osobisty, zapraszamy do odwiedzenia nas w stolicy. Ustalimy warunki współpracy i oczekiwania. Jeżeli brakuje Ci czasu, z przyjemnością zrealizujemy Twoje zlecenie na odległość – przy pomocy internetu. 

Oprócz tłumaczeń przysięgłych oferujemy m.in. pomoc z: notatkami, tekstami specjalistycznymi (np. medycznymi, prawniczymi, technicznymi), artykułami, książkami, materiałami edukacyjnymi, marketingowymi i wieloma innymi. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Kwalifikacje naszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego

Czy wiesz, że tłumacz przysięgły (również języka niemieckiego) musi mieć ukończone odpowiednie studia i zdać egzamin na tłumacza przysięgłego? Dopiero po spełnieniu wszystkich kryteriów, zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych. Uzyskuje też uprawnienia do tłumaczenia ważnych dokumentów o charakterze oficjalnym, formalnym i urzędowym. Tłumaczenia takich materiałów są opatrzone pieczątką, na której znajdują się wszystkie dane tłumacza odpowiedzialnego za ich przełożenie na język niemiecki lub z niemieckiego na polski.

Nasz zespół dysponuje stosownymi kwalifikacjami. Masz więc pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów i możesz liczyć na kompleksową obsługę. Tłumaczenia języka niemieckiego (nie tylko przysięgłe) to nasza specjalność.

Sprawdź szczegóły oferty!